1

Zebranie Walne OSP Siołkowa

W sobotę 23 stycznia 2016 roku odbyło się Zebranie Walne OSP Siołkowa.

Na zebraniu obecni byli prawie wszyscy członkowie jednostki – od najstarszych po drużynę młodzieżową oraz zaproszeni goście.
Wręczone zostały odznaczenia Wzorowego Strażaka i podsumowana została działalność naszej jednostki z roku 2015. Po uroczystej części zasiedliśmy do stołu, by spożyć wspólny posiłek i porozmawiać.

W tym roku odbyły się wybory zarządu OSP Siołkowa. Strażacy jednomyślnie wybierając poprzedników pokazali zaufanie, jakim ich darzą od lat.

Jednym z głównych osiągnięć mijającego roku był remont remizy. Na zdjęciach możemy zobaczyć odremontowaną salę. Wszyscy obecni członkowie byli pod wrażeniem pracy, jaką wykonaliśmy w roku ubiegłym.

Niestety w tym roku zabrakło jednego z naszych najlepszych kolegów – Łukasza Główczyka, który pełnił funkcję skarbnika od lat. Zmarli członkowie zostali uczczeni minutą ciszy, a pamięć o nich zawsze zostanie w naszych sercach.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że prężnie rozwijamy działalność OSP Siołkowa i życzymy sobie jak najmniej wyjazdów w roku 2016, a mieszkańcom wsi wszelkiej pomyślności i Bożego błogosławieństwa!

Bogu na chwałę, ludziom na ratunek!