kalendarz podgląd

Kalendarz Strażacki na rok 2017

Za pewne wielu mieszkańców Siołkowej ma już kalendarze OSP Siołkowa na rok 2017 w swoich domach. Mamy jednak świadomość, że nasz portal śledzi spora część ludzi z innych regionów Polski i świata. Dlatego też udostępniamy Państwu cyfrową wersję kalendarza strażackiego, która nadaje się do druku. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany wersją o znacznie lepszej jakości prosimy o kontakt mailowy (jkradzik@gmail.com).

Korzystając z okazji chcielibyśmy w imieniu Ochotniczej Straży Pożarnej w Siołkowej podziękować za wszelką pomoc sponsorom i wszystkim, którzy przyczyniają się do rozwoju naszej jednostki oraz życzyć szczęścia, zdrowia, bezpieczeństwa i błogosławieństwa Bożego na ten nowy 2017 rok.


Kalendarz Strażacki na rok 2017 w wersji cyfrowej można pobrać tutaj: link

Dysponujemy kilkunastoma wydrukowanymi kalendarzami – prosimy o kontakt